Zakład Złotniczy Wodna 20 Poznań. Naprawa, sprzedaż i wyrób biżuterii także z powierzonego materiału.
Ręcznie wykonane bransoletki kauczukowe z dowolnym grawerem.

kontakt:

Zakład w Poznaniu:

ul. Wodna 20

Paula Markiewicz
tel. 783-77-99-85

paula@zaklad-zlotniczy.pl

Grzegorz Pawlicki
tel. 663-93-25-93
grzegorz@zaklad-zlotniczy.pl

otwarte:
pon-pt: 11~18
sob: nieczynne

Istnieje możliwość telefonicznego umówienia wizyty.

Zakład w Międzychodzie

Mirosław Markiewicz
tel. 513-128-660
ul. 17 stcznia 11

otwarte:
pon-pt: 10~17
sob: 9~13

Sprawdź jak dojechać do firmy Zakład Złotniczy Mirosław Markiewicz.

Bransoletki.

Bransoleta z krzyżyczkiem, serduszkiem i kotwicą.Bransoletka jest kolistą ozdobą noszoną na nadgarstku lub kostce i stanowi jeden z ważniejszych elementów biżuterii osobistej. Dawniej wykonywana z tkanin, skór, rzemieni dziś stanowić może arcydzieło pracy złotnika.

Nasze bransolety wykonujemy ręcznie ze srebra, złota lub białego złota. Możliwe jest także łącznie kruszców dające niesamowite efekty. Wykonywana przez nas biżuteria może stanowić delikatny dodatek lub być solidną lokatą o słusznej wadze.

Wykonujemy bransolety tradycyjne ( splot królewski, pancerka, figaro itp. ) oraz nowoczesne wzory, także bransolety srebrne na kauczukowym pasku lub rzemykowe z zawieszkami.

Solidne bransolety kauczukowe ozdobione grawerem.Naszym najnowszym produktem są srebrne bransoletki kauczukowe. Grawerujemy je w wymyślone przez nas wzory lub tak jak zażyczy sobie klient. Nie ograniczamy się do kilku wersji, wykonujemy dowolny wzór zaproponowany przez Państwa. Bransoletę można ozdobić zarówno z zewnątrz jak i od środka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bransoletek kauczukowych:

Bransoletki kauczukowe

Naszym klientom proponujemy także bransolety przeznaczone do grawerowania, pozwalające na personalizację produktu. Można na nich umieścić takie informacje jak:

Najpopularniejsze długości bransolet:

Na życzenie klienta wykonujemy bransolety o dowolnej długości.

Złota bransoleta z motywem drogi greciej.

Czerwona bransoleta ze złotymi serduszkami.

Złote bransoletki na chciny i roczek

Stalowa bransoleta na kauczuowym pasku

Stalowe bransoleti z możliwośćią grawerowania dowolnego testu.

Przykładowe wzory bransoletek srebrnych:
Bransoletka zawieszkami w formie tamburybek.Srebrne tamburynko z grawerem.Bransoletka z kulkami.Srebrna kulka.Wiara, nadzieja, miłość. Srebrny krzyżyk, serduszko i kotwica.Płaska bransoletka.Srebrna branosletka.Bransoleta zdobiona srebrnymi kwiatkami.Srebrna bransoletka z płaskim zapięciem.Prosta srebrna branosleta.Srebrny splot królewski.Srebrna bransoleta z pręcików i kółek.Delikatna srebrna bransoletka.Srebrna pancerka.Bransoletka wykonana ze srebra zdobiona motywem drogi greckiej.Bransoletka zrobiona ze srebrnych kółek ozdobiona zawieszkami.Bransoleta dla cukrzyka. Na srebrnej blasze grawerujemy istotne informacje.Srebrna bransoleta wzór figaro.Srebrna bransoleta ażurowa.Bransoleta ze srebrnymi kuleczkami.Ręcznie wykonana srebrna bransoletka.Bransoleta wykonana ze srebrnych kółek i drutu.Bransoletka z karalików, kulek i srebrnych dodatków.Bransoleta zrobiona ze srebrnych blaszek.Muglowana srebrna bransoleta.Bardzo delikatna srebrna branosletka.Branansoletka damska.Bransoleta ze srebrnych blach z motywem drogi greckiej.Delikatna damska bransoletka wykonana ze srebra.Branosleta ze srebrnych ogniw w formie gąsienicy.

Przykładowe wzory bransoletek złotych:
Bransoletka pancerka wykonana ze złota próby 585.Branosletka dmuchana łączona z białym złotem.Złota bransoletka z ogniwami w kształcie serc.Delikatna, płaska, złota bransoletka.Drobna złota pancerka.Złota bransoletka z kamieniami.Złota branosleta z ażurowymi ogniwami.Bransoleta wykonana ze złotych blaszek.Złota bransoletka wykonana z wielokątnych ogniwek.Bransoletka zrobiona z ogniw wyciętych ze złotej blachy.Bransoleta wykonana z zółtego i białego złota.Dmuchana złota bransoleta rodowana na biało.

Zakład Złotniczy Mirosław Markiewicz - Wodna 20 61-661 Poznań; 17 Stycznia 5 64-400 Międzychód