Zakład Złotniczy Wodna 20. Sprzedaż, naprawa, wyrób biżuterii również z powierzonego materiału.
Srebrna zawieszka z monogramem.

kontakt:

Zakład w Poznaniu:

ul. Wodna 20

Paula Markiewicz
tel. 783-77-99-85

paula@zaklad-zlotniczy.pl

Grzegorz Pawlicki
tel. 663-93-25-93
grzegorz@zaklad-zlotniczy.pl

otwarte:
pon-pt: 11~18
sob: nieczynne

Istnieje możliwość telefonicznego umówienia wizyty.

Zakład w Międzychodzie

Mirosław Markiewicz
tel. 513-128-660
ul. 17 stcznia 11

otwarte:
pon-pt: 10~17
sob: 9~13

Sprawdź jak dojechać do firmy Zakład Złotniczy Mirosław Markiewicz.

Grawerowanie biżuterii i innych przedmiorów.

Grawerowanie jest jednym z najstarszych sposobów upiększania otaczającego nas świata. Ludzie pierwotni pozostawili po sobie ślady wyryte w skale, kawałkach drewna lub kościach zwierząt. Dziś, ślady te stanowią źródło wiedzy na temat początków ludzkości. Z czasem, zarówno techniki jak i narzędzia się zmieniały, dziś grawerować możemy używając komputera a sam proces zajmuje znacznie mniej czasu i zapewnia olbrzymią dokładność wykonania detali oraz powtarzalność rycin. W ciągu wielu wieków, nie zmienił się jednak sens i znaczenie grawerowania. Pozwala ono pozostawić trwały ślad naszej egzystencji, utrwalony narzędziem na powierzchni metalu.

Grawerowanie jest techniką mechaniczną, która dzięki zastosowaniu bardzo precyzyjnych narzędzi pozwala między innymi:

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo grawerowanie:

Ponadto grawerujemy także przedmioty nietypowe, jeśli mają Państwo pomysł na nietypowy prezent, prosimy o kontakt postaramy się sprostać każdemu zadaniu.

Obsługujemy także firmy, wykonując zlecenia wielonakładowe. Zajmujemy się znakowaniem i personalizacją produktów ( upominków, długopisów, zapalniczek, wizytowników, imienników ) Grawerujemy logotypy i znaki firmowe na podstawie specyfikacji CI. Stosujemy atrakcyjne ceny oraz program lojalnościowy w celu budowania pozytywnej współpracy. Wycen dokonujemy indywidualnie dla każdego zlecenia. Pracę realizujemy terminowo i zawsze w wysokiej jakości.

Zapytania dotyczące grawerowania prosimy przesyłać na adres e.mail: paula@zaklad-zlotniczy.pl

W jaki sposób grawerujemy?

Skupiamy się na metodach mechanicznych czyli tradycyjnym ręcznym grawerowaniu, wykorzystujemy także urządzenie sterowane komputerowo. Zdajemy sobie sprawę, że obie techniki mają zarówno wady jak i zalety, dlatego w celu sprostania Państwa oczekiwaniom, dobieramy metodę grawerowania indywidualnie do każdego zlecenia.

Grawerowanie ręczne daje nam możliwość wykonania niepowtarzalnego, unikatowego wzoru, wpływającego na wartość przedmiotu, sprawiając tym samym, że staje się on jedyny w swoim rodzaju.

Grawerowanie przy użyciu maszyn sterowanych komputerem pozwala natomiast uzyskać olbrzymią dokładność wymiarową oraz powtarzalność, niezbędną przy wykonywaniu wielu identycznych przedmiotów. Dodatkowym atrybutem tej metody jest fakt, że napis, rycina lub monogram może zostać wykonany na podstawie przesłanego przez Państwa projektu.

Przykładowe wzory grawerowania: grawerowanie obrączek, grawer na kłódce, łyżeczce, zawieszce, zapalniczce itp.
Stalowa piersiówa z grawerem.Godło Rzeczpospolitej na piersiówce.Grawer wykonany na replice japońskiego miecza - katanie. Stal nierdzewna.Imiona zakochanych i data pierwszej randki wygrawerowane na kłódce z polerowanego mosiądzu.Kłódka z polerowanego mosiądzu a na niej wygrawerowane imiona i data ślubu nowożeńców.Srebrna blacha, oksydowana na kolor czarny. Grawer inspirowany filmem "matrix".Srebrna łyżeczka z wygrawerowanym zegarkiem, długością oraz wagą noworodka. Doskonały prezent na chrzciny.Grawer wewnątrz złotej obrączki.Zawieszka do kluczy w formie tablicy rejestracyjnej. Różne techniki grawerowania w połączeniu z oksydowaniem dały bardzo ciekawy efekt.Zawieszka na szyję z monogramem odzwierciedlającym inicjały właściciela.Srebrna zawieszka z wygrawerowanym w negatywie sercem oraz imionami zakochanych.Srebrna zawieszka z motywem drogi greckiej.Srebrne obrączki z wygrawerowanym w negatywie motywem drogi greckiej.Srebrna zawieszka z wygrawerowanym w negatywie sercem oraz napisem Kocham Cię.Srebrna zawieszka z wygrawerowanym w negatywie napisem I love You.Napis I love You wygrawerowany w negatywie na srebrnej blaszce.Prostokątna zawieszka z wygrawerowanym w negatywie napisem LOVE.Napis wygrawerowany w zapalniczce benzynowej.

Zakład Złotniczy Mirosław Markiewicz - Wodna 20 61-661 Poznań; 17 Stycznia 5 64-400 Międzychód