Biżuteria na święta - osoba trzyma w dłoniach prezent świąteczny.

Biżuteria na święta to doskonały wybór na prezent dla bliskiej osoby. Święta to czas pełen radości i ciepła, czas oczekiwania, czas otwierania się dla bliskich i czas dawania. Obdarowywanie się prezentami to tradycja, której jesteśmy wierni. A czy istnieje bardziej uniwersalny prezent niż dobrze dobrana biżuteria? Za pomocą biżuterii odpowiednio dopasowanej do charakteru Waszej relacji, zainteresowań osoby obdarowanej i jej upodobań możemy przekazać bliskiej osobie to, co czasem ciężko wyrazić słowami. Dlatego już dziś złóż zamówienie w naszej pracowni na biżuterię świąteczną według własnego projektu!

Szybkie wyszukiwanie:

Biżuteria na zamówienie – kiedy składać zamówienia na biżuterię na święta?

Tworzenie biżuterii według projektu klienta, to wieloetapowy proces, na który poświęcamy wiele godzin, a często i tygodni. Zdarza się, że czas realizacji ulega wydłużeniu ze względu na nieprzewidziane okoliczności takie jak opóźnienia w dostawie kamieni czy zbyt długie oczekiwanie na cechowanie wyrobu w urzędzie probierczym. Aby stworzyć biżuterię, której nie jesteśmy w stanie wykonać ręcznie, często posługujemy się drukiem 3 D. Czas oczekiwania na tego typu projekty to kwestia nawet kilku tygodni. Dlatego tak ważne jest, aby zamówienie na biżuterię według własnego projektu złożyć odpowiednio wcześnie. Zamówienia będziemy przyjmować do 1.12 br.. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania zlecenia, jeśli okaże się, że nie będzie możliwości, abyśmy zdążyli wykonać realizację przed 24.12.2023 r.

Biżuteria na święta – jakie informacje są potrzebne do złożenia zamówienia?

Nie od dziś wiadomo, że lepiej sobie ułatwiać niż utrudniać. Często, zanim w ogóle dojdzie do transakcji, wymieniamy z naszymi klientami dziesiątki wiadomości w celu ustalenia podstawowych parametrów produktu. Aby proces składania zamówień świątecznych przebiegał jak najbardziej sprawnie, przygotowaliśmy dla Państwa listę informacji, które koniecznie należy zawrzeć w wiadomości:

1. Rodzaj materiału

Z jakiego materiału ma być wykonana biżuteria, którą chcesz zamówić? Srebro czy złoto? Jeśli złoto to jakiej prób i w jakim kolorze? W naszej pracowni tworzymy biżuterię ze srebra w próbie 925 oraz ze złota próby 333 i 585 w kolorze: żółty, białym i różowym. Zdarza nam się wykonywać biżuterię z innych materiałów, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli nie wiesz na jaki materiał i jego próbę się zdecydować, napisz nam o tym. Postaramy się doradzić.

2. Wymiary produktu

Wymiary produktu są kluczowe podczas wyceny. Według dokładnie podanych przez klienta wymiarów możemy określić ile materiału potrzebujemy na wykonanie danego produktu. Jeśli zamawiasz zawieszkę, podaj jej długość i szerokość, jeśli zamówienie dotyczy produktu z łańcuszkiem, zawrzyj w wiadomości preferowaną długość łańcuszka. Jeśli łańcuszek ma zawierać przedłużkę, prosimy o podanie preferowanej długości przedłużki.

3. Kamienie

Jeśli produkt ma zawierać kamienie, musimy znać ich wymiar. Jeśli nie znasz się na rozmiarach kamieni w karatach, napisz nam jaki kamień Cię interesuje i podaj wielkość w mm. Doradzimy jeśli nie wiesz jaki kamień i jakiej wielkości wybrać. Dysponujemy również szerokim wachlarzem różnego rozmiaru kolorowych cyrkonii.

4. Opis

Dokładnie opisz jaki produkt chcesz zamówić. Zawrzyj tutaj wszystkie informacje, które wydają Ci się istotne – im bardziej szczegółowo określisz na jakim produkcie ci zależy, tym sprawniej będziemy w stanie sprecyzować możliwość i opcje wykonania Twojego zamówienia.

Biżuteria na zamówienie - piękny prezent na Święta Bożego Narodzenia.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia biżuterii na święta?

  1. Zaliczka – do złożenia zamówienia konieczna jest wpłata zaliczki. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji dopiero po zaksięgowaniu ustalonej kwoty na naszym koncie.
  2. Czas realizacji – ustalany jest indywidualnie po ocenie stopnia trudności wykonania danego produktu.
  3. Projekt biżuterii – nie zawsze możliwe jest wykonanie projektu poglądowego biżuterii ze względu na ręczną realizację produktu. Jeśli jednak istnieje taka opcja, informujemy o tym. W przypadku kiedy produkt tworzony jest na wzór produktu ze zdjęcia lub na podstawie przesłanego przez klienta już gotowego szkicu lub schematu, z którego dokładnie wynika jak produkt będzie wyglądał, nie ma potrzeby tworzenia dodatkowego projektu.
  4. Zatwierdzenie produktu – po wykonaniu realizacji, wysyłamy drogą mailową zdjęcie gotowego produktu. Klient ma czas, żeby zapoznać się z końcowym efektem realizacji i potwierdzić, że produkt spełnił jego oczekiwania.
  5. Wysyłka – gotową biżuterię wysyłamy za pobraniem lub po wcześniejszej wpłacie reszty kwoty. Dostawa może odbyć się poprzez kuriera Inpost, paczkomat Inpost lub kuriera Poczty Polskiej.

Napisz wiadomość