Zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego w Poznaniu

Chcąc znaleźć salon jubilerski kierujemy się tym, aby biżuteria była w oryginalnym stylu i dobrze wykonana. Każdy ma inny gust i niektórzy wolą biżuterię złotą, inni biżuterię srebrną, a kolejni biżuterię z białego złota i ozdobne kamienie. Jeśli chcemy kupić naszyjnik, bransoletkę czy też obrączki ślubne w Poznaniu to warto odwiedzić sklep jubilerski, a nie tylko przejrzeć ofertę sklepu internetowego.

Biżuteria lepiej prezentuje się na żywo i na miejscu możemy zastać większy wybór. Poza wybranym modelem ważna jest też cena, więc tani jubiler z bogatą ofertą i solidnym wykonaniem to połączenie idealne dla każdego. Zakup biżuterii nadaje się na każdą okazje – bransoletka dla męża na rocznicę ślubu, naszyjnik na Dzień Matki lub pierścionek zaręczynowy dla dziewczyny. Jest to rodzaj prezentu, z którego każdy się cieszy i dla każdego można znaleźć idealnie dopasowany dodatek. Najcenniejszą biżuterią dla nowożeńców są niewątpliwie obrączki, które nosi się do końca życia wraz ze swoją bratnią duszą. Symbolizują miłość i trwałość związku małżeńskiego, dlatego para narzeczonych zawsze długo i starannie je wybiera, aby były idealne i służyły im przez cały czas. Jeżeli planujecie ślub i chcecie kupić piękne i dobrze wykonane obrączki – Poznań, ul. Woda 20 – Jubiler sklep – zapraszamy do nas, posiadamy też sklep jubilerski online pod linkiem https://www.zaklad-zlotniczy.pl.

Nie tylko obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe

Prowadząc sklep jubiler nie zajmuje się wyłącznie tworzeniem nowej biżuterii, ale także czyści złoto i srebro, naprawia zepsute akcesoria oraz oferuje usługi grawerskie. Nasz salon jubilerski ma w swojej ofercie także lutowanie i naprawianie okularów. Zawsze chętnie pomagamy naszym Klientom dobrać odpowiednią biżuterię dla siebie i również na prezent dla najbliższych. Zakres naszych produktów jest bardzo bogaty – od klasycznych pierścionków i kolczyków po obrączki ślubne z drewnem i pamiątki na chrzest i komunię. Dla eleganckich mężczyzn mamy też spinki do mankietów oraz sygnety. Odwiedzając nasz sklep jubilerski na pewno znajdziecie coś oryginalnego i przekonacie się, że tani jubiler z wieloletnim doświadczeniem i starannością to właśnie my!

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą już od 36 lat i prowadzenie zakładu złotniczego to nasza pasja. Decydując się na nasze usługi masz gwarancję dobrej jakości i profesjonalnej obsługi. Jeżeli szukasz biżuterii lub chciałbyś przetopić swoją biżuterię na coś nowego to odwiedź nasz sklep – jubiler z wieloletnim doświadczeniem i dobrymi cenami. Może znajdziesz coś wśród naszych produktów lub zamówisz indywidualną biżuterię, ponieważ wykonujemy też biżuterię na zamówienie.


Obrączki ślubne klasyczne


Obrączki ślubne diamentowe


Obrączki ślubne z białego złota


Obrączki ślubne z żółtego złota