Co warto wiedzieć przed zakupem obrączek z drewnem

Co warto wiedzieć przed zakupem obrączek z drewnem
Data opublikowania:11 lutego, 2019 Kategorie:Obrączki ślubne Ślubny poradnik

Obrączki z elementem drewna to wciąż nowość na rynku złotniczym, jednakże ze względu na swój niepowtarzalny charakter, coraz bardziej zyskują na popularności, wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę przyszłych małżonków.

Obrączki ślubne są symbolem wiecznej miłości i oddania drugiej osobie. Wybierając biżuterię ślubną kierujecie się wspólnymi upodobaniami i głęboko pragniecie by stała się ona namacalnym dowodem wiążącej Was małżeńskiej przysięgi. Jednak nie tylko te aspekty poruszają umysły przyszłych małżeństw. Obrączki ślubne to bardzo osobista biżuteria, pamiątka czegoś wielkiego i ważnego, która do końca Waszych dni ma przypominać o chwili, w której podjęliście jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu. Dlaczego więc nie przypieczętować tej decyzji symbolem równie niezwykłym co chwila, w której ta decyzja została przez Was podjęta?

Dla kogo przeznaczone są obrączki z drewnem?

Obrączki ślubne z elementem drewna to biżuteria nie dla każdego. Na pewno nie zdecydują się na nią miłośnicy klasycznych wzorów, natomiast z pewnością chwyci ona za serce każdego wielbiciela natury i ciepła, ponieważ drewno automatycznie kojarzy się z czymś ciepłym, jak ciepło domowego ogniska, które niebawem wspólnie rozpalicie. Nie są to obrączki, które przywykliśmy oglądać na palcach u młodych par. Są niezwykłe i jednocześnie intrygujące w swej prostocie, nowoczesne, jednak posiadające charakter bezpośrednio nawiązujący do przeszłości. Zachwycą każdego, kto szuka czegoś innego, czegoś „z charakterem”.

Z jakiego materiału wykonywane są obrączki z elementem drewna?

Łączymy metal z drewnem, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju biżuterię. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo prezentację wykonanych na zamówienie klientów obrączek ślubnych z drewnem; obrączki z tytanu z drewnem hebanowym, obrączki z żółtego złota ozdobione drewnem żelaznym oraz obrączki z białego złota z elementem drewna hebanowego. Nie są to jednak granice naszych możliwości i jeśli chcecie Państwo abyśmy wykonali coś innego niż pokazane przykłady powyżej to prosimy o kontakt. Wykonujemy obrączki ślubne z drewnem wielu gatunków drzew z całego świata. W puli rodzajów drewna, z którego tworzymy niepowtarzalne obrączki ślubne, znajdziecie Państwo między innymi drewno palmowe, żelazne, heban oraz dąb. Każdy z tych gatunków drewna łączymy ze złotem żółtym, białym lub różowym, a także z tytanem, zgodnie z życzeniem klienta.

Dlaczego warto wybrać obrączki z drewnem?

Tym co zdecydowanie przemawia na korzyść obrączek z elementem drewna jest fakt, że jest to biżuteria niepowtarzalna i wyjątkowa. Jako, że zawiera w sobie element prawdziwego, naturalnego drewna, każda z obrączek będzie inna, niespotykana i jedyna w swoim rodzaju. Obrączki wykonywane w naszym zakładzie są trwałe i dobre gatunkowo, ponieważ przy ich tworzeniu wykorzystujemy drewno najwyższej jakości.

Odporność i sposób dbania o obrączki z drewnem

Obrączki z drewnem, które wykonujemy są zabezpieczane między innymi przed potem i wilgocią naturalnym woskiem pszczelim. Ponadto przy zakupie takich obrączek klient otrzymuje od nas specjalne środki do pielęgnacji obrączek. Mimo to obrączki z drewnem wymagają specjalnego traktowania, wyjątkowego jak one same. Nie są przeznaczone do noszenia ich przez całą dobę i jest możliwość uszkodzenia ich podczas pracy fizycznej np. w czasie przekopywania ogródka. O takie obrączki trzeba po prostu dbać. Bardzo szkodliwe dla obrączek z drewnem są płyny chemiczne takie jak szampony, płyny do naczyń czy mydła zawierające sól i detergenty.

Obrączki z elementem drewna należą do biżuterii niezwykle wymagającej, jednak niech nie zniechęci Was obowiązek zbytniego dbania o nią. To biżuteria niezwykła, przeznaczona dla par, które w wyjątkowy sposób pragną wyrazić siebie, swoje uczucia i na zawsze zamknąć je w magicznym okręgu ślubnej obrączki.