Data opublikowania:4 października, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Obrączki ślubne na zamówienie

Obrączki wykonane w całości z powierzonego złota

Opis realizacji:

Obrączki z własnego złota to jedna z wielu takich realizacji, które wykonujemy regularnie. To zdecydowanie bardziej ekonomiczna i ekologiczna opcja jeśli chodzi o wyrób obrączek ślubnych. Korzystanie z własnego złota przy wyrobie obrączek to duża oszczędność, ponieważ posiadając własne złoto, płacicie jedynie za wykonanie usługi. Z tego względu wiele par korzysta z takiej możliwości. Należy tu zaznaczyć, że do skorzystania z możliwości wykonania obrączek ślubnych z własnego złota nie jest konieczne posiadanie złota w takiej ilości by całkowicie pokryć jego potrzebną ilość. Możecie dostarczyć złota tyle ile posiadacie, a resztę zakupić w naszym Zakładzie Złotniczym.

Obrączki ślubne z własnego złota wykonane ze starych obrączek ślubnych były prezentem z okazji 20 lecia małżeństwa. Jeśli Wasze obrączki ślubne również zużyły się po latach użytkowania to wykonanie ich od nowa będzie świetnym pomysłem aby w wyjątkowy sposób uczcić np. właśnie rocznicę ślubu. Obrączki widoczne na zdjęciach wykonaliśmy ze starych obrączek ślubnych klienta. Dlatego ich kolor nie jest klasycznie złoty, a przybrał barwę stopu, z którego obrączki powstały. Pamiętajcie, że wykonując obrączki z powierzonego złota nie mamy możliwości stwierdzenia jaki dokładnie kolor produktu finalnie uzyskamy. Ma to również swoje zalety, ponieważ można powiedzieć, że kolor złota uzyskany z powierzonego materiału to całkowicie wyjątkowa barwa. A tym samym jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe obrączki ślubne.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, jeśli interesuje Cię wyrób obrączek ślubnych z własnego złota.

Galeria