Data opublikowania:12 grudnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Obrączki ślubne na zamówienie

Złote klasyczne obrączki płaskie ścięte

Opis realizacji:

Klasyczne obrączki ślubne wykonane ze złota, z płaskimi, ściętymi bokami to najczęściej wybierany przez naszych klientów model. Ten wzór prezentuje się niezwykle elegancko, zachowuje klasyczne wzorce, a jednocześnie jest również bardzo nowoczesny. Płaski profil i ścięte boki zapewniają minimalistyczny charakter produktu. Klasyczne płaskie ścięte obrączki ślubne wykonane ze złota próby 585 (14 k) to ponadczasowy wzór, którym nasi klienci będą cieszyć się latami. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, wieloletniemu doświadczeniu i pasji do tworzenia biżuterii, powstaje najwyższej jakości produkt, z którego jesteśmy dumni.

Jeśli planujesz zakup obrączek ślubnych, możesz złożyć zamówienie zarówno przez naszą stronę internetową jak i osobiście. Polecamy korzystanie z naszego konfiguratora obrączek, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób dowiesz się ile zapłacisz za swoje wymarzone obrączki ślubne. Jeśli jednak chcesz złożyć zamówienie na obrączki ślubne osobiście, zapraszamy do naszej pracowni złotniczej w Poznaniu. Na miejscu dowiecie się wszystkiego na temat rozmiarów obrączek i sprawdzicie jakie modele Wam się podobają. Prócz tego poznacie proces powstawania obrączek i realizacji zamówienia, a także szczegółową wycenę produktu. Zapraszamy! A w razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Obrączki ślubne to wyjątkowa biżuteria na lata. Już zawsze będą przypominać Wam o tej wyjątkowej chwili, w której powiedzieliście „tak” Waszemu wspólnemu życiu. Warto więc poświęcić trochę więcej czasu na ich wybór.

Galeria