Data opublikowania:21 grudnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Pierścionki Pierścionki zaręczynowe

Złoty pierścionek z moissanitami według zdjęcia

Opis realizacji:

Złoty pierścionek z moissanitami wykonaliśmy na zlecenie klienta. Pierścionek zaręczynowy z białego złota z dużą ilością moissanitów powstał wg przesłanego przez klienta zdjęcia. Dostarczona fotografia przedstawiająca pierścionek stała się inspiracją dla powstania tego wyjątkowego produktu. Przy wyrobie naszej biżuterii niejednokrotnie musimy bazować jedynie na pojedynczych fotografiach, często niewyraźnych, ukazujących jedynie szczątkowo jak dana biżuteria wygląda. W takich przypadkach rozmowa z klientem dotycząca jego wyobrażeń o produkcie połączona z naszymi złotniczymi poradami tworzy wizję produktu.

W tym przypadku mieliśmy do czynienia z jednym zdjęciem pierścionka, na którym stosunkowo dość dobrze można było zobaczyć jak pierścionek wygląda. Złoty pierścionek z moissanitami, pierścionek zaręczynowy wykonaliśmy całkowicie ręcznie w białym złocie próby 585, zgodnie z życzeniem klienta. Główny, owalny kamień i otaczające go mniejsze, w szlifie brylantowym to przepiękne moissanity o niesamowitym blasku. Kompozycja prezentuje się nadzwyczaj elegancko i efektownie, a efekt końcowy z pewnością zachwyca. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat moissanitów, biżuterii z moissanitami, trwałości i właściwości tego kamienia, zapraszamy do naszych artykułów:

Moissanite – czy warto kupić biżuterię z moissanitem?

Moissanite czy diament? Porównanie dwóch popularnych kamieni szlachetnych.

Jeśli pierścionek zaręczynowy na zamówienie jest tym czego szukasz, koniecznie zapoznaj się z naszą zakładką biżuteria na zamówienie. Wykonujemy pierścionki ściśle według wytycznych naszych klientów, służąc ekspercką poradą złotniczą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworzymy biżuterię, która urzeczywistnia marzenia i nieustannie zachwyca.

Białe złoto to piękny, nowoczesny kruszec o wyjątkowym blasku i charakterze. Dowiedz się więcej na temat biżuterii z białego złota czytając nasz artykuł pt. Co to jest białe złoto? Wszystko o biżuterii z białego złota.

 

Galeria