Data opublikowania:25 października, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Kolczyki

Srebrne kolczyki z motywem z gry

Opis realizacji:

Kolczyki z gry warhammer i gears of war wykonane na zalecenie klienta. Kolczyki robione w srebrze próby 925. Na zlecenie klienta, który jest fanem gier wykonaliśmy kolczyki z motywem z dwóch gier – Warhammer i Gears of war. Kolczyki w klasycznej formie z wypukłym motywem na okrągłej, grubszej blaszce i oksydowanym tłem. Zapinane na klasyczne, wygodne zapięcie typu sztyft z barankiem. Kolczyki z gry warhammer i gears of war zamówione na prezent dla przyjaciół. Z pewnością ucieszą każdego fana tych dwóch gier. Biżuteria z motywem z ulubionej gry, serialu czy filmu to świetna opcja na prezent dla bliskiej osoby. Ulubiony motyw na wysokiej jakości biżuterii to z pewnością spełnienie marzeń wielu osób, które tak jak nasz klient lubią bawić się dodatkami.

Jeśli Tobie również marzy się biżuteria z wybranym motywem, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub osobiście. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu produktów złotniczych, codziennie tworzymy w naszej pracowni biżuterię, która na każdym kroku zachwyca i inspiruje. Nasze wyroby złotnicze to małe dzieła sztuki, wykonane z najwyższej klasy surowców, z dbałością o każdy szczegół i zgodnie ze sztuką złotniczą.

Chętnie służymy profesjonalną radą na każdym etapie tworzenia biżuterii. Jeśli więc masz zamysł, ale nie wiesz jak połączyć wszystkie elementy w całość, daj nam znać. Spróbujemy pomóc spełnić Twoje marzenie 🙂 Zapraszamy!

Galeria