Data opublikowania:26 października, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Zawieszki

Zawieszka kwiatek na podstawie rysunku

Opis realizacji:

Zawieszka kwiatek to wyrób złotniczy, który powstał na podstawie przesłanego rysunku dziecka. Wykonany w całości z wysokiej jakości srebra 925, z pozłacanym środkiem. Zawieszka na szerokiej krawatce, dopasowanej do gabarytów produktu. Całość wykonana metodą laserową.

Taka zawieszka to świetny pomysł na oryginalną ozdobę do łańcuszka, którą można nosić zarówno na co dzień jak i na wiele wyjątkowych okazji. Biżuteria wykonana na podstawie rysunku dziecka to z pewnością piękna, pełna ciepłych wspomnień pamiątka na lata. Z pewnością ucieszy każdego rodzica. Taka biżuteria w formie zawieszki, kolczyków czy bransoletki to również doskonały pomysł na bardzo oryginalny prezent np. na dzień matki, dzień ojca czy z okazji urodzin.

Jeśli Ty również chcesz wykonać biżuterię na podstawie własnego projektu, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu produktów złotniczych, w oparciu przesłany projekt wykonamy biżuterię Twoich marzeń. Zapraszamy do współpracy!

Galeria