Data opublikowania:3 kwietnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Obrączki ślubne na zamówienie

Obrączki rutenowane

Opis realizacji:

Obrączki rutenowane to z pewnością realizacja warta zapamiętania. Wybór odpowiednich obrączek stanowi często wyzwanie dla Młodych Par. Każdy pragnie, by obrączki ślubne były odzwierciedleniem marzeń na temat ślubnej biżuterii. Ważne również by pasowały do charakteru ceremonii, a przede wszystkim do gustu Państwa Młodych. Wiele Par poszukuje oryginalnych obrączek ślubnych, które podkreślą swoim charakterem wyjątkowość chwili jaką jest dzień zaślubin. Obrączki rutenowane z pewnością do takich należą. Przed Państwem wyjątkowa realizacja z czarnymi obrączkami w roli głównej. Obrączki według życzenia klientów pokryliśmy warstwą rutenu. Powierzchnia obrączek nie zeszlifowana, pozostawiona w surowym stanie. Każda obrączka posiada po dwa nacięcia biegnące przez całą jej długość.

Ruten to metal szlachetny, którego nakładanie na powierzchnię pozwala uzyskać ciemny kolor biżuterii. Stanowi również jej dodatkowe zabezpieczenie, jednak w większości przypadków nakładany jest głównie dla efektu wizualnego. Podobnie jak powłoki złote, z czasem ulega ścieraniu. W przypadku tych obrączek, pozostawienie surowej, nieoszlifowanej powierzchni, pozwoli na wniknięcie rutenu w rowki obrączek i starcie tylko jego wierzchniej warstwy. Obie obrączki wykonane z najwyższej jakości złota 585 (14 k) i zaopatrzone w wewnętrzny grawer.

Takie obrączki to z pewnością wyjątkowy i ciekawy pomysł na temat obrączek ślubnych. Jeśli szukacie Państwo jedynych w swoim rodzaju, wymarzonych obrączek ślubnych, zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej zakładki obrączki ślubne. Zajmujemy się wyrobem biżuterii na specjalne zamówienie, według wytycznych klienta.

Galeria