Data opublikowania:4 kwietnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Zawieszki

Złoty sekretnik serce

Opis realizacji:

Złoty sekretnik serce to bardzo osobista realizacja. Zawieszki tzw. „sekretniki” kojarzą nam się ciepło i magicznie. Taka biżuteria niesie z sobą jakąś tajemnicę, jakiś sekret, jak sama nazwa mówi. Jest delikatna, ale ma w sobie coś, co po prostu przykuwa uwagę, pociąga i intryguje. W środku możemy schować co tylko chcemy. Ludzie zwykle zamykają tam coś bliskiego swojemu sercu np. zdjęcie ukochanej osoby, zasuszony kwiat czy kosmyk włosów. Złoty sekretnik w kształcie serca widoczny na zdjęciach wykonaliśmy na specjalne życzenie. Zgodnie z wytycznymi, stworzyliśmy otwieraną zawieszkę z miejscem na zdjęcie i solidnym zamknięciem. Powierzchnia polerowana, dzięki czemu możliwe było uzyskanie idealnie gładkiej, lśniącej tafli tzw. „wysokiego połysku”. Całość wykonana z najwyższej jakości złota 585 (14 k), co zapewni trwałość i najlepszy wygląd wyrobu przez długi czas

Złoty sekretnik serce to piękna biżuteria, która może być świetnym wyborem np. na prezent dla ukochanej osoby. Chcesz zamknąć swoje wspomnienie i nosić je przy sobie przez cały czas? W sekretniku schować możesz płatek kwiatu z bukietu ślubnego, kawałek sukni ślubnej lub welonu czy pierwszy ucięty kosmyk włosów Twojego dziecka. Z takiej zawieszki ucieszy się również każde dziecko, które cieszą niecodzienne, magiczne przedmioty, do których można coś schować.

Jeśli szukasz ciekawych zawieszek lub innej nieszablonowej biżuterii, masz pomysł, ale nie znalazłeś nic podobnego, napisz do nas.

Galeria