Data opublikowania:21 kwietnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Sygnety

Złoty sygnet z naturalnym turkusem

Opis realizacji:

Złoty sygnet z turkusem to realizacja, która naprawdę zrobiła na nas ogromne wrażenie. Sygnety kojarzą nam się z biżuterią tylko dla mężczyzn, jednak niesłusznie. Ten konkretny sygnet powstał dla naszej klientki. Nie ukrywamy, że realizacja przerosła nasze oczekiwania. Powstały produkt ważył około 8 g. Stworzyliśmy go na modelu złotego sygnetu z brylantami, który jest również dostępny w naszym sklepie. Sygnet wykonaliśmy z żółtego złota próby 585, z nakładką z białego złota, również próby 585. Turkus osadzony w produkcie o morskim odcieniu, pięknie współgra z kolorem złota, który dodatkowo podkreśla jego głęboką barwę. Złoty sygnet z turkusem to naprawdę przepiękny wyrób złotniczy, z kolei praca nad takimi realizacjami to dla nas sama przyjemność.

Turkus to piękny minerał nazywany kamieniem niebios i zwycięstwa, symbolizuje szczerość i oddanie, pobudza wyobraźnię, stymuluje i rozwija kreatywność. Mamy nadzieję, że nasza klientka wyciągnie z niego jak najwięcej, a noszenie naszej biżuterii przyniesie jej dużo szczęścia, zarówno na co dzień jak i w każdej wyjątkowej chwili.

Sygnet już dostępny na zamówienie w naszym sklepie – tutaj. Możliwość wykonania produktu bez białej nakładki – w całości ze złota żółtego 585 , a także z niższej próby złota – 333.

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowej biżuterii na różne okazje, to jesteście we właściwym miejscu. Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej ofercie naszego sklepu.

Galeria