Data opublikowania:30 sierpnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Zawieszki

Modyfikacja zawieszki z globusem

Opis realizacji:

Zawieszka kula ziemska wykonana przez nas na podstawie dostępnej w naszej ofercie złotej zawieszki globusa. Zawieszkę wykonaliśmy zgodnie z wytycznymi klienta – w srebrze próby 925, nie w złocie, jak to jest w oryginalnej wersji. Wielkość produktu pozostała nie zmieniona. Kula ziemska o średnicy 2,2 cm z krawatką do łańcuszka zyskała zupełnie nowe oblicze, dzięki modyfikacjom, które nanieśliśmy na produkt bazowy. Kształty kontynentów są pozłocone, dzięki czemu odznaczają się na tle całości produktu. Dodatkowo w górnej, lewej części kuli umieściliśmy symboliczny kształt lecącego samolotu, zaś w dolnej prawej części, symboliczny kształt kampera. Całość prezentuje się naszym zdaniem wyjątkowo. Jesteśmy pewni, że tego typu zawieszka kula ziemska z pewnością przypadnie do gustu nie jednemu miłośnikowi podróżowania.

Jeśli Ty również masz jakiś pomysł na wykonanie biżuterii z użyciem dostępnych na naszej stronie wzorów, koniecznie napisz do nas!

W asortymencie naszego sklepu posiadamy wiele wzorów z możliwością modyfikacji. Ponieważ działamy jako pracownia złotnicza, naszą codzienność zajmują prace naprawcze biżuterii, tworzenie biżuterii oraz jej przerabianie. Możemy przerobić zawieszkę na bransoletkę, kolczyki na zawieszkę czy też dorobić element, którego akurat brakuje według Ciebie, w którymś z naszych modeli. Jeżeli szukasz niestandardowej biżuterii, masz jakiś pomysł, ale nie wiesz jak go połączyć w całość, napisz do nas! Służymy specjalistycznym doradztwem na każdym etapie tworzenia biżuterii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Galeria