Data opublikowania:18 października, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Przedmioty nietypowe

Srebrny pins do marynarki w kształcie okularów

Opis realizacji:

Srebrny pins do marynarki w kształcie okularów to zlecenie, które wykonaliśmy na życzenie klienta. Nasz klient wymarzył sobie pins do marynarki w kształcie okularów. Niestety nie mógł go nigdzie kupić, dlatego zdecydował się skorzystać z naszych usług „biżuteria na zamówienie„. Zgodnie z życzeniem klienta wykonaliśmy srebrny pins ze srebra próby 925. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału pins do marynarki zyskał na trwałości i doskonałym wyglądzie. Produkt wykończyliśmy metodą polerowania, dzięki czemu pins nabrał pięknego blasku. Kształt okularów został zaznaczony laserowo , co sprawiło, że okulary zyskały wielowymiarowy wygląd.

Pins to rodzaj biżuterii noszonej na kołnierzu maraynarki. To popularne  dodatki do męskich stylizacji za pomocą których można nadać stylizacji elegancji i wyrazu. Pinsy mogą być noszone zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Z pewnością przydadzą się każdemu, kto na co dzień wybiera marynarki np. pracując w biurze. Idealnie dobrany pins powinien być dostosowany do koloru i rozmiaru marynarki, a przede wszystkim dopasowany do stylu ubioru osoby noszącej. Srebrny pins do marynarki to stonowany i prosty rodzaj ozodby, który pasować będzie do wielu stylów.

Jeśli Tobie również zależy na wyjątkowej ozdobie, szukasz miejsca, w którym wykonasz swoją wymarzoną biżuterię, napisz do nas. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszelkie pytania i chętnie doradzimy w kwestii wyboru materiału oraz rozmiaru produktu.

Galeria