Data opublikowania:18 października, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Pierścionki

Modyfikacja złotego pierścionka z moissanitami

Opis realizacji:

Złoty pierścionek z fioletowym kamieniem to kolejna modyfikacja produktu dostępnego na naszej stronie. Tym razem wzięliśmy na warsztat złoty pierścionek z moissanitem w szlifie cushion. Klientce bardzo zależało na zachowaniu kształtu modelu, kamienia i pierwotnego wyglądu pierścionka przy zmianie kamienia. Oryginalny biały moissanite wymieniliśmy, zgodnie z życzeniem klientki na fioletową, sporych rozmiarów cyrkonię. Cyrkonia o pięknym, głębokim zabarwieniu również w szlifie cushion tzw. poduszki. Szlif ten jest bardzo charakterystyczny ze względu na swój kwadratowy kształt z zaokrąglonymi bokami. Kamienie o szlifie poduszki pięknie się prezentują. Dzięki zaokrąglonym narożnikom odbijają więcej światła, co sprawia, że wydają się znacznie większe i bardziej błyszczące. To kształt dla każdej kobiety ceniącej sobie piękno, elegancje i cudowny blask.

Złoty pierścionek z fioletowym kamieniem to z pewnością wspaniały dodatek, który towarzyszyć będzie naszej klientce niezależnie od okoliczności. Wykonany ze złota próby 585 (14 k) pierścionek to trwała i elegancka ozdoba na lata. Mamy nadzieję, że produkt będzie codziennie cieszył oko i stanie się pięknym dodatkiem na każdy dzień, bez względu na okazję.

Jeśli ty również chcesz zmodyfikować, któryś z dostępnych na naszej stronie modeli, skontaktuj się z nami np. za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie podejmiemy się realizacji Twojego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Galeria