Data opublikowania:21 grudnia, 2023 Kategorie:Biżuteria na zamówienie Pierścionki

Złoty pierścionek z topazem i brylantami ręcznie robiony

Opis realizacji:

Złoty pierścionek z topazem i brylantami w złocie próby 585. Pierścionek wykonaliśmy całkowicie ręcznie na zlecenie klienta. Kamienie (ich ilość, wielkość, rodzaj i kolor) zostały wybrane przez klienta. Piękny, owalny topaz swiss blue  to odmiana topazu o jasnej, błękitnej barwie wpadającej w morskie tony. Topaz swiss blue doskonale odnajduje się w towarzystwie otaczających go brylantów. Pierścionek wykonaliśmy w tzw. karmazycji, czyli główny kamień, ozdobiony ciasno dużą ilością mniejszych kamieni. Złoty pierścionek z topazem i brylantami w żółtym złocie prezentuje się wyjątkowo i bardzo elegancko.

Jeśli pierścionek zaręczynowy na zamówienie jest tym czego szukasz, koniecznie zapoznaj się z naszą zakładką biżuteria na zamówienie. Wykonujemy pierścionki ściśle według wytycznych naszych klientów, służąc ekspercką poradą złotniczą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworzymy biżuterię, która urzeczywistnia marzenia i nieustannie zachwyca.

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie według projektu to doskonały wybór jeśli zależy Ci na jedynym w swoim rodzaju produkcie. Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy to klucz do udanych zaręczyn.

 

Galeria